Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi

Anasayfa Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi

Bu internet sitesine erişim sağlayan herkes aşağıda yazılı tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Yer alan bilgiler kullanıcılara bilgi vermeksizin güncellenebilir.

Gizlilik Bildirimi

Beşoğlu ve/veya bağlı şirketleri, ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla talep edilen isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve sair kişisel verilerinizi (Bundan sonra ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Beşoğlu ve/veya bağlı şirketler, Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı şekilde kullanılır;

  • Basılı yayınlar göndermek veya yazışmalar sağlamak
  • Elektronik posta kanalı ile bülten veya bildirimler göndermek
  • Satın aldığınız malları veya hizmetlerinizi teslim etmek

Kişisel Bilgilere, sadece Beşoğlu veya bağlı şirketlerinin yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilciler erişebilirler. Beşoğlu veya bağlı şirketleri, Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (Tarayıcı tipi, coğrafi konum, demografik bilgi v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar Beşoğlu ve/veya bağlı şirketlerine aittir.

Beşoğlu veya bağlı şirketleri, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında garanti vermez, bu nedenle herhangi bir bilgi vermeden önce, yönlendirildiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirin.

Kullanım Koşulları

Bu sitede yer alan her türlü tasarım, marka, logo ve ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgeler (bundan sonra ‘İçerik’ olarak anılacaktır) üzerindeki fikri mülkiyet hakları ile telif hakları Beşoğlu ve/veya bağlı şirketlerine aittir veya bir lisans anlaşması çerçevesinde kullanılmaktadır. Sitemizde yer alan İçeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerik üzerinde İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan İçerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu internet sitesinden üçüncü kişilere ait sitelere verilen bağlantılar, sizi Beşoğlu ve/veya bağlı şirketlerine ait web ağının dışına götürebilir. Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak Beşoğlu veya bağlı şirketleri hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Beşoğlu veya bağlı şirketleri, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Beşoğlu veya bağlı şirketleri ve bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali zarar, ziyan veya hasardan veya doğabilecek cezai sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

Beşoğlu veya bağlı şirketleri, bu sitede yer alan İçeriğin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya bilgisayar sistemlerinize bulaşabilecek kötü niyetli yazılımların sebep olabileceği hasarlardan Beşoğlu veya bağlı şirketleri sorumlu tutulamaz.

İş başvuruları hariç olmak üzere, İnternet aracılığıyla bize ilettiğiniz her tür yorum, öneri, fikir, grafik ve sair bilgiler, Beşoğlu veya bağlı şirketleri tarafından, size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, ticari veya gayri ticari bir amaçla kullanılabilecektir. Beşoğlu veya bağlı şirketleri, iş başvuruları hariç olmak üzere kendilerine iletilen bu tür bilgileri gizli tutmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, Beşoğlu veya bağlı şirketlerine ait web sitelerine velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Beşoğlu veya bağlı şirketleri sorumlu tutulamaz.

WhatsApp
Hemen Ara!