Frp Plaka

Anasayfa FRP Plaka

Fiberglas Levha, yüksek korozyon ve sıvı alanlarında kaymayı önleyici döşeme olarak son derece yararlı olan Pultrüzyonlu FRP Levhalar’dan oluşur. FRP Plaka, pas ve korozyon endişesi olmaksızın su parklarının ve kaygan ayak trafiğinin olduğu alanlarda kaymaz döşeme için genellikle tercih edilen bir üründür. Ayrıca FRP Taban Izgaralarının üstüne monte edilebilirler.

Fiberglas plaka, yüklemek ve sahada imalat elmas uçları kullanarak normal marangoz araçları ile yapılabilir, fiberglas plaka birçok uygulama için ideal bir çözümdür.

  • Korozyona dayanıklı
  • Kaymaz
  • Üstün Ergonomi
  • Hafif Ağırlık

Kostik ve / veya asidik koşullarda, Fiberplate kalıplanmış taban plakası, paslanmaz çelik bile olsa eşsiz bir korozyon direnci seviyesi sağlar. Buna ek olarak, Fiberplate’in gücü, ağır yükleri destekleme kabiliyeti ile açıktır. Geniş bir yelpazede ihtiyaçları karşılamak için, Fiberplate 1/8 “ila 3/4” arasında değişen kalınlıklarda üretilir ve en az malzeme atıkıyla sonuçlanacak şekilde kurulumu kolaydır. Fiberplate, çoklu renklerde ve kalıplanmış ızgaralı reçine sistemlerinde mevcuttur.

 

FRP Plaka ve Uygulamaları Hakkında Bilgi Alabilirsiniz. Tıklayınız!

WhatsApp
Hemen Ara!